Jata
Banner
  PENGERUSI-PENGERUSI SPR
 

PENGERUSI SPR
Datuk Seri Mohd Hashim
bin Abdullah
(Tahun : 24.1.2016 - Sekarang)


MANTAN PENGERUSI-PENGERUSI SPR

 
 
Tan Sri Dato' Seri Abdul Aziz bin Mohd Yusof
(Tahun : 31.12.2008 - 24.01.2016)
 
     
 
Tan Sri Dato' Seri Hj. Ab. Rashid bin Ab. Rahman
(Tahun : 12.11.2000 - 30.12.2008)
 

Dato' Hj. Omar bin Mohd Hashim
(Tahun : 21.06.1999- 11.11.2000)

     
 
Dato' Harun Din
(Tahun : 12.10.1990 - 20.06.1999)
 
Tan Sri Dato' Abdul Kadir Talib
(Tahun : 10.08.1977 - 11.10.1990)
     
 
Tan Sri Dato' Ahmad Perang
(Tahun : 16.10.1967 - 09.08.1977)
 
Dato' Hj.Mustapha Albakri Hj. Hassan
(Tahun : 04.09.1957 - 15.10.1967)